Montáž sedaček na Malšovickém stadionu zvýší kapacitu návštěvníků zápasů 1. ligy
MONTELA MH, s.r.o. - vybavení prodejen
MONTELA MH, s.r.o.
Pospíšilova 1248/18b, Hradec Králové 500 03
Tel.: +420 495 408 640, mobil: +420 774 159 036
E-mail: obchod@montelamh.cz
www.montelamh.cz


Kontaktujte nás Tel.: 495 408 640
Mobil: 777 128 179

obchod@montelamh.cz napište nám
Úvod » Aktuálně » Montáž sedaček na Malšovickém stadionu zvýší kapacitu návštěvníků zápasů 1. ligy

Montáž sedaček na Malšovickém stadionu zvýší kapacitu návštěvníků zápasů 1. ligy

Společnost MontelaMH s.r.o. realizovala montáž dalších sedaček na Všesportovním stadionu v Malšovicích. Stadion "pod lízátky" sice pojme okolo 25 tisíc diváků, ale normy ČMFS povolují pouze sedačky s opěrátkem. Proto náš klub musel v létě, před startem Gambrinus ligy, namontovat na stávající lavice okolo 4 tisíc sedaček. Ovšem hned po začátku prodeje permanentních vstupenek bylo zřejmé, že kapacita čtyř tisíc sedaček stačit nebude. A tak ještě před prvním zápasem přibylo na Malšovickém stadionu dva tisíce míst.
Zájem fanoušků byl v podzimní části ligy enormní, hlavně o zápasy s pražskými kluby. Všem tak bylo jasné, že ani kapacita šesti tisíc míst není konečná a klub také musel reagovat na připomínky ČMFS, který doporučil navýšení kapacity stadionu.

„Reagujeme tím na zájem fanoušků v podzimní části. Vše jsme zvážili a ke konci podzimní části ligy rozhodli o zvýšení kapacity. V jarní části sice ubydou atraktivní zápasy jako je Sparta, či Slavia, ale o to víc budou důležitější úvodní zápasy s Budějovicemi a Příbramí, na které by měli naši fanoušci přijít v hojném počtu a naše fotbalisty povzbudit v boji o velmi důležité ligové body." uvedl generální ředitel hradeckého klubu Richard Jukl.
Doufejme jen, že i v jarní části Gambrinus ligy bude moci hlasatel několikrát vyhlásit : "Vyprodáno." Votroci to budou hodně potřebovat.

Zdroj: oficiální stránky FC HRADEC KRÁLOVÉ